banner ad

Wygraj płyty DVD z filmem „Szczygieł” na podstawie powieści Donny Tartt [ZAKOŃCZONY]

16 kwietnia 2020


Z okazji premiery na DVD filmu fabularnego „Szczygieł”, nakręconego na podstawie bestsellerowej powieści Donny Tartt pod tym samym tytułem, wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy sześć płyt DVD z filmem w reżyserii Johna Crowleya, który opowiada o utracie i obsesji, przetrwaniu i tworzeniu siebie od nowa, i o bezlitosnych kolejach losu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Kto jest autorem obrazu, który dał tytuł powieści i filmowi oraz odgrywa ważną rolę w fabule? Podaj imię i nazwisko malarza. (2) Ile powieści napisała jak dotychczas w swojej karierze autorka „Szczygła”, Donna Tartt?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Carel Fabritius, (2) trzy.

Egzemplarze płyt DVD z filmem „Szczygieł” otrzymują:

Dariusz Fafiński,
Paweł Kurek,
Jolanta Bielicka,
Agata Czaplicka,
Rafał Bil,
Dominika Kołodziejczyk.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Szczygieł ? premiera na DVD”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 27 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Theodore Decker ma 13 lat, kiedy jego matka ginie w zamachu bombowym w Metropolitan Museum of Art. Ta tragedia zmienia jego życie w podróż, pełną żalu i poczucia winy, odkrywania siebie, poszukiwania odkupienia i miłości. Przez cały czas Theo przechowuje coś, co przypomina mu o tamtym strasznym dniu ? obraz ptaka ? Szczygła przykutego łańcuchem do drążka.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: filmowe