banner ad

Pierwszy zwiastun nowej ekranizacji „Małego Księcia”

11 grudnia 2014

Maly-Ksiaze-zwiastun
Francuski oddział wytwórni filmowej Paramount Pictures udostępnił w poniedziałek pierwszy zwiastun nowej adaptacji „Małego Księcia”. Premiera filmu zapowiedziana została na 7 października 2015 roku.

Opublikowany w 1943 roku „Mały Książę” autorstwa Antoine?a de Saint-Exupéry?ego to trzecia najpoczytniejsza powieść na świecie. Przetłumaczono ją na 270 języków i dialektów. Chociaż do dnia dzisiejszego sprzedało się ponad 145 milionów egzemplarzy książki, każdego roku czytelnicy kupują kolejny milion kopii, zachwyceni wspaniałymi akwarelowymi ilustracjami i poruszającą historią, w której padają jedne z najważniejszych życiowych pytań.

„Mały Książę” był już adaptowany do prawie każdej istniejącej formy sztuki, również jako film, dlatego reżyser Mark Osborne (Kung Fu Panda) postanowił tchnąć w dobrze nam znaną historię nieco nowego życia. Jego film będzie trójwymiarową animacją komputerową. W amerykańskiej wersji językowej głosów postaciom użyczą Rachel McAdams, James Franco, Benicio Del Toro i Ricky Gervais.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun „Małego Księcia” w reżyserii Marka Osborne?a:

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: film