Newton Scamander przybywa do Nowego Jorku. Nowy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” od J.K. Rowling

11 kwietnia 2016

nowy-zwiastun-fantastycznych-zwierzat
Podczas niedzielnej gali MTV Movie Awards wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała nowy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” inspirowanego książką J.K. Rowling o tym samym tytule.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Do Stanów na Kongres Czarodziejów przybywa znany brytyjski magizoolog Newton Skamander, który został wyrzucony z Hogwartu za „narażanie ludzkiego życia przez kontakt ze zwierzęciem”. Z podróży po całym świecie wiezie walizkę pełną zagrożonych gatunków niezwykłych magicznych stworzeń. W Nowym Jorku Skamander planował jedynie krótki postój, aby spotkać się z pewnym ważnym urzędnikiem-czarodziejem, jednak na skutek nieopatrzności pewnego No-Maja (czyli amerykańskiego mugola) o jakże swojsko brzmiącym nazwisku (Jacob Kowalski) z walizki wydostają się niektóre magiczne zwierzęta, co może wywołać destrukcyjny wpływ na i tak już wystarczająco złe stosunki pomiędzy czarodziejami a zwykłymi ludźmi w USA. Newton musi zrobić wszystko, aby naprawić swój błąd i wynikłe z niego konsekwencje.

W filmie zobaczymy plejadę hollywoodzkich gwiazd na czele z Eddiem Redmaynem jako Newtonem Scamanderem, Colinem Farrellem jako wysokiej rangi aurorem Percivalem Gravesem mającym śledzić Newtona i Katherine Waterston w roli Porpentiny „Tiny” Goldstein, niedocenianej czarownicy, która chce walczyć o to, co słuszne, a nie siedzieć za biurkiem w Kongresie Czarodziejów. Towarzyszą im m.in. Jon Voight jako senator, który zasiada w stowarzyszeniu pragnącym wybić czarodziejów, i Ron Perlman jako gangster czasów prohibicji, który posiada swój tajny nocny lokal.

Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”:

Premierze nowego zwiastuna podczas gali MTV Movie Awards towarzyszyło wprowadzenie w postaci krótkiego pokazu. Na scenie pojawiły się postaci, które pozostawiły na środku jedną walizkę. W blasku reflektorów i dymów wyłonił się z niej Eddie Redmayne, zapraszając widzów do obejrzenia nowego trailera. Poniżej możecie zobaczyć pokaz zarejestrowany w technologii 360 stopni:

[am]
fot. Warner Bros.

Tematy: , , , ,

Kategoria: film