banner ad

Netflix udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu „Wiedźmin”

1 lipca 2019


Netflix udostępnił dziś pierwsze oficjalne zdjęcia z długo wyczekiwanego serialu „Wiedźmin” na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego. Dają nam one możliwość zobaczyć, jak prezentować się będzie trójka głównych bohaterów produkcji: Geralt, Yennefer i Ciri.

Premiera serialu zbliża się wielkimi krokami. J. Peer Norton, pracujący przy „Wiedźminie” nad efektami specjalnymi, zdradził we wpisie na Instagramie, że cała ekipa jest gotowa na emisję w grudniu. Oficjalne potwierdzenie tych słów usłyszymy zapewne 19 lipca podczas San Diego Comic Con, gdy odbędzie się panel z showrunnerką serialu Lauren Schmidt Hissrich oraz aktorami wcielającymi się w Geralta, Yennefer i Ciri, czyli Henrym Cavillem, Anyą Cholatrą i Freyą Allan.

Zaprezentowane dzisiaj zdjęcia pozwalają zobaczyć w pełnej krasie Geralta, Yennefer i Ciri. Udostępniono też planszę z logiem serii, które składa się z symboli odpowiadających trójce głównych bohaterów (wilk Geralta, jaskółka Ciri i gwiazda Yennefer).

Przedstawiając głównego bohatera serialu, tytułowego wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich napisała: „Gelart jest stoicki, powściągliwy, zrównoważony, zawzięty. Delikatny i kruchy w maleńkim, głęboko ukrytym skrawku swojego serca, którego nigdy nie ujawni, może na końcu, ale nawet wtedy będzie to tylko aluzja”.

O słynnej czarodziejce z sagi o wiedźminie showrunnerka serialu napisała tak: „Yennefer jest wybuchowa, dumna, sprytna i sprzeczna. Dąży do zapełnienia w swoim sercu dziury po braku rodziny, mimo że czuje się obruszona na tę myśl i przysięga, że sama czuje się dobrze, ale tak nie jest, a my kochamy ją zarówno za jej niezależność, jak i wrażliwość”.

Przybliżając dziecko przeznaczenia, czyli Ciri, Hissrich napisała: „Ciri jest prężna, wytrzymała, bezczelna i dorastająca. Zmieni świat, a co do diabła ma zrobić, z wyjątkiem tego, że będzie też wystraszona, odważna, nauczy się i znajdzie rodzinę, u boku której będzie mogła podążać bez względu na wszystko i która być może nauczy ją znaczenia miłości”.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny plakat zapowiadający serial „Wiedźmin”. Produkcję promuje hasło: „Najgorsze potwory to te, które sami tworzymy”.

Tematy: , , , ,

Kategoria: film