banner ad

Ekranizacja „Chaty” Williama P. Younga zapowiedziana na marzec 2017! Oto zwiastun

5 stycznia 2017


Rodzinna tragedia, która prowadzi do wewnętrznej przemiany, i refleksja nad ludzką egzystencją oraz wiarą – to fundamentalne tematy popularnej powieści „Chata” Williama P. Younga. Najsłynniejsza książka kanadyjskiego pisarza już wkrótce doczeka się ekranizacji.

„Chata” koncentruje się na losach Mackenziego Allena Phillipsa, którego najmłodsza córka, Missy, została porwana, a następnie ? najprawdopodobniej ? zamordowana, choć ciała dziewczynki nie odnaleziono. Po kilku latach pogrążony w rozpaczy mężczyzna dostaje tajemniczy list z zaproszeniem do tytułowej chaty, w której doszło wcześniej do traumatycznego wydarzenia. Jego nadawcą jest najwyraźniej Bóg.

Premiera filmu „The Shack” („Chata”) zapowiedziana została już na 3 marca 2017 roku. W roli głównej wystąpi Sam Worthington („Avatar”). Na ekranie partnerować mu będą między innymi Octavia Spencer, Radha Mitchell, Graham Greene oraz Aviv Alush. Reżyserią obrazu zajął się Stuart Hazeldine, natomiast scenariusz napisał John Fusco.

„Chata” to światowy bestseller ? powieść Williama P. Younga została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków, a całkowity nakład sięgnął 20 milionów egzemplarzy.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu:

[mw]

Tematy: , , ,

Kategoria: film